Platin Konut

Vizyon ve Misyon

Platin konut yıllardan beri Antalya ve Şanlıurfa inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde şehrimizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Platin konut şehrimizde güven ve kalite simgesi olmuştur. Şehrimizin birçok yerinde siteler yapan konut üretiminde öncü firmalardandır.. Değişen ve gelişen Türkiye’mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretilme ihtiyacı doğmuştur. İlk yıllarda devlet eliyle yapılan bu hizmet milletimizin çok az bir kısmına hitap etmiştir. Platin konut çağın gerektirdiği bu gelişmeye hemen ayak uydurarak halkımıza kaliteli her türlü aktivitesi bulunan güvenlikli siteler imal etmiş ve etmeye devam etmektedir. Bizim platin konut olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla birlikte deprem yönetmeliğine uygun, yaptığı yatırımın tamamlanmasından itibaren yatırdığı paranın karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur.
İş Merkezleri ve Ofisler
Platin konut, bina ve sitelerin anahtar teslim uygulamalarına, esas ve detaylı projelendirme ile başlayarak, binaların her türlü elektromekanik, altyapı, çevre düzenlenmesi ve iç dekorasyon hizmetlerini gereğine uygun yerine getirerek başarıyla tamamlar. Binalarda gerekli olan kanalizasyon, elektrik ve mekanik projelerin hazırlanması, malzemelerin temini ve projelerin uygulanması platin konut tarafından gerçekleştirilir.
Vizyonumuz
Şehrimizde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak, yeniliklere açık, ileriyi görebilen, İlimizi başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan,Şehrimiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan, Şehrimizde yatırım yapmak isteyen yerli veya yabancı müşterilerimize sosyal aktiviteli modern ve güvenli konutlar üretmek hedefindeyiz.
Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.....